Bluzy hokejowe

 

Bluza hokejowa to element garderoby hokeisty, który okrywa wszystkie elementy „pancernego” stroju hokejowego, niezbędnego do ochrony ciała podczas ekstremalnych rozgrywek.

Bluza hokejowa pełni wiele funkcji, dlatego też, jej budowa i zastosowane w niej materiały są niebanalnymi składowymi, decydującymi o jej praktyczności, wytrzymałości, komforcie użytkowania oraz walorach estetycznych.

Produkujemy bluzy hokejowe meczowe oraz treningowe.

W produkcję bluz wkładamy maksymalne doświadczenie zdobyte podczas wieloletnich treningów i rozgrywek hokejowych. Szukamy rozwiązań, które ulepszą konstrukcję i stworzą maksymalny komfort użytkowania bluzy. Przy projektowaniu modeli i doborze materiałów bierzemy pod uwagę fakt zmieniających się trendów, ogólnego rozwoju fizycznego, specyfiki rozgrywek oraz budowy ochraniaczy hokejowych. Bluza hokejowa to świetny i nieodzowny nośnik reklamy sponsorskiej. Dzięki naszym projektom graficznym każdy Team otrzymuje niepowtarzalny wzór, indywidualnie dopasowany do charakteru klubu oraz drużyny.

Jak zamawiać ?

 

Jest to bardzo proste. Poniżej są linki do stron m.in. do: materiały, fasony itd. Najlepiej zaznajomić się z każdą z nich i po prostu wybrać co Cie interesuje, a następnie przesłać do nas maila. Gdy coś jest niejasne to proszę o kontakt, postaramy się wszystko wytłumaczyć.

Klienci indywidualni mają do wyboru gotowe wzory z możliwością zmiany kolorów, nazwiska itd. Jeżeli nie ma tutaj dla Ciebie interesującego wzoru prosimy o kontakt. Gdy nadesłany wzór będzie mało skomplikowany, wykonamy go w cenie koszulki. Natomiast w pozostały przypadkach będziemy wyceniać indywidualnie.

Drużyną służymy pomocą z wykonaniem wzoru w cenie zamówienia.

Serdecznie zapraszamy drużyny zawodowe, amatorskie oraz niezastąpionych kibiców.
Z naszej strony gwarantujemy najwyższą jakość produktu.

Więcej informacji: