Odzież reklamowa

Zajmujemy się projektowaniem nadruków na odzieży reklamowej oraz różnego rodzaju drukiem. Posiadamy nowoczesny park technologiczny, który pozwala nam tworzyć trwałe i efektowne kolorystycznie nadruki, na praktycznie nieograniczonej gamie materiałów.

Projekt nadruku

Jeżeli masz swój pomysł na nadruk na odzież, a nie potrafisz przygotować odpowiedniego pliku z projektem, skontaktuj się z nami. Nasi doświadczeni graficy chętnie pomogą i doradzą.

W przypadku gdy potrafisz przygotować projekt nadruku na odzież, wystarczy że prześlesz swoją pracę do naszego grafika, który oceni ją pod względem techniczny.

Zamówienia indywidualne i hurtowe

Nasza oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych, którymi mogą być np. składy budowlane, drużyny sportowe czy różnego rodzaju stowarzyszenia. Obojętne czego będzie dotyczyć Twoja branża jak i  ilość, którą chcesz zamówić.

Przy większych zamówieniach i dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty i promocje.

Jak zamówić?

Aby zamówić nadruk na odzież, przygotuj wszystkie niezbędne materiały oraz informacje i prześlij je nam na mejla aron@aron1.pl, w celu przygotowania wyceny.

Więcej informacji: