Torby i plecaki

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment toreb sportowych, plecaków turystycznych oraz szkolnych jak i torebek.  Nasze produkty charakteryzują się nowoczesnym designem, wysoką ergonomią oraz długą żywotnością.

Jak producent toreb i plecaków dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt na każdym procesie produkcyjnym spełniał najwyższe normy. Dlatego już od doboru półproduktów i akcesoriów, przez projekt, po wykonanie i wykończenie, prowadzimy ścisłą kontrolę jakości.

Proces produkcji

  1. Półprodukty
    Do wyrobu plecaków używamy tylko sprawdzonych i atestowanych materiałów, które dostarczone są od zaufanych partnerów.
  2. Projekt
    Podczas procesu projektowego korzystamy z dużego doświadczenia, biorąc pod uwagę opinie i sugestie naszych klientów, tak aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby przyszłych użytkowników, niezależnie czy będzie to zwykły plecak szkolny, czy zaawansowana torba turystyczna.
  3. Produkcja
    Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz doświadczonych i rzetelnych pracowników. Czynniki te decydują o ostatecznym wyglądzie i solidności gotowego produktu.

Wybrane torby i plecaki

Dlaczego nasze torby i plecaki?

Nasze torby i plecaki służ już wielu pokoleniom sportowców, amatorom górskich wycieczek oraz uczniom. Niezawodności oraz funkcjonalność naszych wyrobów pozwala im na lepszą koncentrację nad czekającym ich zadaniem i sprawia że wykonują je szybciej i sprawniej.

Bogaty asortyment wzorów i kolorów naszych toreb i plecaków, pozwala nam dotrzeć do szerokiego grona klientów i zaspokoić ich wymagania co do designu, kolorystyki i funkcjonalności naszych wyrobów.

Gdzie kupić nasze wyroby?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie oprócz bogatego stałego asortymentu, znajdziesz atrakcyjne okazje i promocje:

przejdz_do_sklepu