ARON - Producent odzieży sportowej

Firma Aron zajmuje się produkcją oraz sprzedażą odzieży sportowej, plecaków i toreb sportowych oraz akcesoriów sportowych.

Dlaczego nasze produkty?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji odzieży sportowej, którego fundamentem było i nadal jest uprawianie sportu i turystyki. Dlatego nasze produkty testujemy na co dzień! Pozwala nam to na obiektywną ocenę ergonomii, funkcjonalności i wytrzymałości naszych produktów oraz wprowadzanie poprawek i udogodnień. Nie jesteśmy głusi na opinie i sugestie użytkowników naszych wyrobów. Ich celne uwagi są uwzględniane podczas projektowani kolejnych serii produktowych.

Jakość naszych wyrobów

Szczególną wagę przykładamy do jakości naszych wyrobów, gdyż cenimy sobie niezawodność i wytrzymałość produktów które wychodzą z pod naszej ręki. Dlatego korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł, jeżeli chodzi o półprodukty oraz ciągle inwestujemy w nowoczesne technologie.

Posiadamy zgraną kadrę pracowniczą, której doświadczenie i rzetelność są niezwykle ważne i rzutują bezpośrednio na końcową jakość produktów. Ciągle podnosimy swoje umiejętności i kwalifikacje.

Zasięg działania

Nasza siedziba znajduje się w Nowym Targu w Małopolsce na południu Polski, ale nasze produkty kierowane są zarówno na teren całej polski jak i poza jej granice. Współpracujemy z drużynami sportowymi z całej Europy.

Zapraszamy

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, zwłaszcza z jej głównym działem: bluzami hokejowymi, gdyż w ich produkcji i projektowaniu jesteśmy najlepsi.